گیت AM یکی از دیگر گیت های فروشگاهی طی سلسله مقاله های که در مورد گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی RF به یکی دیگر از گیت های پرمصرف در ایران یعنی گیت فروشگاهی یا دزدگیر ضد سرقت AM می رسیم که به قدر حوصله این مقاله به آن می پردازیم

AM( Acousto – Magnetic )

اسم علمی و کامل آن می باشد .که این نوع گیت های فروشگاهی یا دزدگیر لباس مشخصا بر روی فرکانس 58 کیلوهرتز کار می کند که معمولا دارای یک باکس ( یا منبع تغذیه ای اصلی می باشد ) که قابلیت متصل شدن به یک یا دو آنتن را دارا می باشد که هر کدام از آنتن هم دارای برد کوچک داخل شان می باشد که امکان کارکردن با یک یا دو آنتن را نسبت به عرض ورودی دارد هم با لیبل و هم با انواع تگ های گیت فروشگاهی.

لیبل ها و تگها و گیت فروشگاهی AM کلا نسبت به فلزات ، وسایل الکترونیکی و لوازم بهداشتی دارای خطای کمتری می باشد برای همین دلیل گیت فروشگاهی محبوب موبایل فروشی ها و لوازم موبایل فروشی می باشد .

ولی با توجه به محاسنی که دارد دارای پیچدگی های خاص خود نیز می باشد قیمت نسبتا بالا پیچیدگی سیستم کار کرد آن مخصوصا در هنگام تنظیم کردن یا تعمییرات که بعضی اوقات مجبور به تعویض قطعات می شوی که ممکن است دارای هزینه بالایی داشته باشد کلا می توان گفت گیت فروشگاهی AM دارای هزینه نگهداری بالای می باشد .

لیبل گیت فروشگاهی AM به صورت مستطیلی شکل می باشد و شامل چند ورق فلزی می باشد که یک محافظ پلاستیکی دارد که معمولا به ابعاد 1در 5 می باشد که به صورت صاف باید چسبیده شود خمیده بودن آن باعث خطا میشود برای خنثی کردن لیبل AM باید از خنثی AM استفاده کرد که قیمت آن معمولا کمی بالاتر از خنثی کننده ار اف می باشد .

گیت فروشگاهی AM دارای تنوع بالای تگ می باشد نسبت به دیگر گیتهای فروشگاهی مانند پنسیل ، سنسورماتیک ، مثلثی ، صدفی و شل . . .

در مورد جدا کننده می توان گفت جدا کننده RF و AM هیچ تفاوتی باهم ندارد چون قفل های تگها باهم فرقی ندارد (به جز تگ سنسورماتیک)

تگهای AM هیچ تاثیری بر روی گیت فروشگاهی ار اف ندارد و تگ ار اف هیچ تاثیری بر روی دزدگیر پوشاک AM ندارد.(یعنی از هم مجزا می باشند )

می توان گفت تنوع تگ های AM موجود در بازار از تگ ار اف بیشتر می باشد .

تگ پنسیل گیت فروشگاهی AM که دارای دو مدل مختلف می باشد که بند دار( لنیارد سر خود ) یا بی بند می باشد که بند دار ها برای کالا های مانند کیف ، کفش و یا اجناسی فروشنده تمایلی به سوراخ کردن آن ندارد و یا در صورت سوراخ کردن به آن آسیب می رسد و نوع دیگر سوزن دار است که به لباس زده می شود با سوزن . . ( البته این مدل ار اف نیز دارد)

تگ سنسورماتیک دزدگیر پوشاک AM که در دو نوع دم کوتاه و دم بلند می باشد که هر دو آنها در بازار موجود می باشند که جدا کننده مخصوص خود را دارند که بصورت برقی یا دستی می باشد که قیمت هر دو آنها از تگ باز کن معمولی بیشتر می باشد .

تگ مثلثی گیت ضد سرقت AM به صورت مثلث شکل می باشد که سوزنی جدا دارد که به آن خورده می شود از تگها دیگر بسیار سبک می باشد که معمولا در لباس کودک یا لباس ظریف استفاده می شود .

تگ مستطیلی دزدگیر لباس که مستطیلی شکل می باشد و سوزن دارد از تگها دیگر بسیار سبک می باشد که معمولا در لباس کودک یا لباس ظریف استفاده می شود . . ( البته این مدل ار اف نیز دارد)

تگ عینک گیت فروشگاهی AM که از نام آن مشخص است که مخصوص عینک می باشد که معمولا بر روی دسته عینک سوار می شود و جدا کننده مخصوص خود در دارد . ( البته این مدل ار اف نیز دارد)

تگ های شل (صدفی) و گلفی و. . .

این مقاله به توضیح مختصری از گیت فروشگاهی AM و معرفی تعدادی از تگ های معرف AM پرداخته است . امیدوارم قابل استفاده برای شما دوستان باشد .

 

شرکت BNBGATE

شما میتوانید برای خرید، خدمات و مشاوره رایگان انواع گیت های فروشگاهی و لوازم جانبی (لیبل،تگ،…) به سایت BNBGATE مراجعه کنید و با کارشناسان مجرب ما درتماس باشید.

www.bnbgate.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست