صنف لوازم آرایشی یکی آسیب پذیرترین مشاغل از لحاظ سرقت می باشد آمار سرقت بالایی دارد و در برند فروشی ها  به علت قیمت های بالایی اجناس در صورت سرقت  ضرر و زیان بیشتری  به صاحبان مغازه وارد می شود .

در نسل جدید مغازه های آرایشی معمولا مشتری برای انتخاب اجناس آزاد تر است یعنی حالت سوپر مارکت است و مشتری با چرخش در مغازه می تواند مستقیما از روی استند های تبلیغاتی محصولات آرایشی ، محصول مورد نظر حود را به راحتی تست کنند مانند انواع سایه ها ، انواع کرم ها ، انواع مداد ها و . . . وقتی رنگ و مدل مورد نظر خود را انتخاب کرد می تواند به راحتی آن را برداشت کند . البته کوچکی این محصولاتی که بالا ذکر شد باعث می شود آنها را بتوان به راحتی سرقت کرد .

حال در مورد ادو توالت ها و اسپری ها هم نسبتا همین است مشتریان به راحتی می توانند آنها را ببینند و از روی تستر ها مورد نظر آنها را بو کرده و در صورت پسندیدن آنها را خریداری کرده ولی همین در دسترس بودن ادوتوالت ها احتمال سرقت آنها را به شدت بالا می بره این موضوع در مورد اسپری ها نیز  خوش بو کننده بدن نیز شامل می شود .

رنگ مو بعضی از رنگ موها تخصصی می باشد و دارای قیمت بالایی می باشد و بعضی دیگر از رنگ مو ها دارای بسته بندی بسیار کوچک هستند که در بعضی از مغازه ها بسیار در دسترس می باشد و به راحتی می توان از انها سرقت نمود .

همان طور که در بالا اشاره شد سرقت از فروشگاه های آرایشی نسبتا آسان شد برای همین موضوع دانشمندان و تولید کنند گان وسایل حفاظتی بسیار تلاش کرده اند که گیت و یا دزدگیر مناسب را برای لوازم آرایشی معرفی کنند که میتوان گفت دستگاهAM برای وسایل آرایشی مناسب تر می باشد البته دستگاه ار اف هم در بعضی از انواع کالا ها موفق است البته گیت ضد سرقتAM به دلیل حساسیت کمتر به فلزات و بسته بندی همراه با لایه های آلومینومی خطای کمتری دارد و دیگر نکته ای که در مورد لازم ارایش صادق است این است که نتوان از تگ ضد سرقت برای لوازم آرایشی استفاده کردزیرا امکان سوراخ کردن بیشتر این وسایل وجود ندارد استفاده کنند گان از گیت فروشگاهی در مغازه فروش لوازم آرایشی مجبور هستند از لیبل های مختلفاستفاده کنند یعنی به اجناس خود لیبل الصاق کنند و در هنگام فروش لیبل ها را خنثی کنند تا مشتریان بتوانند راحت از میان دزدگیر فروشگاهی عبور کنند .

لیبل ها به اشکال مختلف در بازار وجود دارند ولی لیبل های سیستم های ار اف معمولا دارای یک رو کش کاغذی و مداری که بصورت محکم به چسب چسبیده در صورت پاره شدن کمی از مدار تقریبا کارایی  لیبل از بین می رود معمولا به صورت مربع های می باشد 3 سانت در 3 سانت می باشد یا 4در 4 یا 5در5 که هرچقدر اندازه لیبل بزرگتر باشد لیبل قویتر می باشد و دارای خطایی کمتری می باشد به تازگی لیبل های گرد هم امده است که دارای قطری 4 یا 5 سانتی می باشد .

لیبل های AM بیشتر به صورت مستطیل شکل می باشد لیبل که مستطیل های به ابعاد 1 در 4 الی 5 سانت است که شامل چند ورق فلزی مانند همراه با روکش پلاستیکی می باشد که از ورق های فلزی حفاظت می کند .

حال بعد از توصیف لیبل ها ار اف و AM  باید بتوان این لیبل ها را به اجناس الصاق نمود یعنی خم شدن و تا شدن لیبل باعث می شود کارایی آن بسیار کاهش یابد باید بدانند که چسباندن لیبل به بعضی ازاجناس آرایشی غیر ممکن است مانند مداد های آرایشی ولی لیبل به راحتی به دیگر اجناس الصاق می شود مثلا شما به راحتی می توانید لیبل از هر نوعی را به انواع کرم ها ، ادوتوالت ها ، انواع رنگ مو ها و دیگر لوازم بزرگ آرایشی وصل کنید . همین وصل کردن لیبل به این گونه اجناس و موجود گیت ضد سرقت در درب ورودی مغازه باعث کاهش 70 تا 75 درصد از آمار سرقت از مغازه می شود این یعنی یک پیشرفت بزرگ برای جلوگیری از سرقت و بالا رفتن بازدهی و سود مغازه است  و این نشان دهنده مفید و موثر بودن نصب گیت فروشگاهی در پایین آوردن آمار سرقت است .

2 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

محمد تیناب
18 آوریل 2021 2:14 ب.ظ

سلام ببخشین من دو محصول سفارش دادم روجعبه هم نوشته دوتا یکی فرستادین تورو خدا جواب بدین

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست