گیت فروشگاهی جفت آنتن

در صورتی که عرض درب خروجی فروشگاه بزرگتر از 180 سانتیمتر بوده و امکان پوشش دهی کامل درب توسط گیت تک آنتن وجود نداشته باشد، آنگاه باید از گیت فروشگاهی دو یا چند آنتن استفاده شود.

گیت فروشگاهی دو آنتن دارای یک بورد الکترونیکی فرستنده و یک بورد الکترونیکی گیرنده است که وظیفه آنها شناسایی تگ و لیبل می باشد .

به این دلیل که مشتریان شما برای خروج از فروشگاه باید از مابین دو گیت عبور کنند لذا گیت دو آنتن یک مسیر بسته را ایجاد می کنند و به همین دلیل گیت های دو آنتن ضریب اطمینان بالایی در شناسایی سرقت دارند که یکی از مزایای این محصول است .

گیت فروشگاهی جفت آنتن

 

در مواقع استفاده از سیستم دو آنتن برای فروشگاهی که فقط از لیبل امنیتی یا تلفیقی از تگ و لیبل برای فروشگاه استفاده میکند، حداکثر پوشش دهی بین دو گیت 140 سانتیمتر و در پشت هر گیت فروشگاهی نیز 20 سانتیمتر است.

در صورتی که عرض درب فروشگاه بزرگتر از 180 سانتیمتر و در فروشگاه از لیبل های امنیتی استفاده شده باشد، پیشنهاد میشود از گیت فروشگاهی به صورت سه آنتن استفاده شود.

 

به سایت زیر سربزنید:

اجاره انواع خودرو ایرانی و خارجی با مجوز رسمی اجاره خودرو در رنتال کار ایران برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

 

اگر برای محصولات یک فروشگاه فقط از تگ های امنیتی استفاده شود ، سیستم جفت آنتن از 140سانتیمتر تا 200 سانتیمتر قابلیت شناسایی تگ را دارد و همچنین در پشت هر آنتن بین 30 سانتیمتر تا 50 سانتیمتر و در مجموع حداکثر 3 متر را پوشش میدهد.

در مواردی ویژه که عرض درب خروجی فروشگاه بین 180 سانتیمتر تا 4 متر باشد و قصد داشته باشید سیستم دوآنتن را برای فروشگاه به کار ببرید، باید از گیت فروشگاهی دو آنتن مدل AMRXTX استفاده کنید.

عملکرد بورد الکترونیکی AMRXTX، هم به صورت گیرنده و هم فرستنده عمل میکند و زمانی که در هر دو گیت از سیستم جفت آنتن بورد AMRXTX استفاده شود، در مابین گیت ها حداکثر 270 سانتیمتر و در پشت هر گیت نیز تا فاصله 150 سانتیمتر قابل شناسایی است.

 

گیت فروشگاهی جفت آنتن

معمولا در فروشگاه هایی از این نوع سیستم استفاده میشود که به دلیل عرض درب خروجی فروشگاه باید از سیستم سه آنتن استفاده کرد ولی صاحبان فروشگاه علاقه ای به قرارگیری یکی از گیت ها در وسط درب خروجی ندارند یا به عنوان مانعی بر سر مسیر رفت آمد مشتریان میدانند.

به هر حال در مواقع به کارگیری این نوع سیستم باید دو نکته مهم را در نظر داشت:

عرض درب خروجی باید بین 180 سانتیمتر تا حداکثر 4 متر باشد
برای محصولات فروشگاه فقط از تگ امنیتی سخت استفاده شود

 

گیت فروشگاهی و دزدگیرفروشگاهی

شرکت گیت فروشگاهی BNB  وارد کننده و تولید کننده انواع گیت فروشگاهی و یا دزدگیر فروشگاهی می باشد.

با مشاورین با تجربه و با کادری مجرب در خدمت شما دوستان گرامی جهت مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست