گیت فروشگاهی برای محصولات چرم

یکی از پارامتر های انتخاب گیت ضد سرقت فروشگاهی نوع محصولی است که در فروشگاه به فروش می رسد. چرم به علت زیبایی و گران بودن یکی از محصولاتی می باشد که متاسفانه همواره از گزینه های سرقت برای سارقان به شمار می آید.

انواع محصولات چرمی مپل کیف، کفش، کمربند و … نیز هم دارای قیمت بالا بوده و به همین دلیل زیاد مورد سرقت قرا رمی گیرد. برای محصولات چرمی می توان از هر دو مدلگیت ضد سرقت فروشگاهی RF و AM و از انواع تگ و حتی لیبل های ضد سرقت فروشگاهی استفاده کرد.

گیت فروشگاهی برای محصولات چرم

معمولا برای کاپشن و پالتوهای چرمی از تگ های مثل :

صدفی و گلفی استفاده می شود. البته از تگ مدادی بزرگ هم می توان برای کاپشن و پالتو چرمی استفاده کرد. برای کیف، کفش و کمربند چرم نیز می توان از تگ مدادی ، مثلثی ، یوفو (x40) ، مینی صدفی ، عدسی، کارتی و … استفاده کرد

 

به این سایت سر بزنید :

  • شما در خوابگاه یار میتوانید بهترین خوابگاه ها رو در سراسر ایران با شرایط محیطی و شغلی مختلف مشاهده کنید و با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب را داشته باشید. 

 

برای کیف پول یا جا کارتی چرم نیز می توان از لیبل استفاده کرد.

به صورتی که لیبل را در داخل یکی از جیب ها یا منافذ کیف قرار داده تا توسط سارق شناسایی نشود.

هم چنین برای کفش های چرم که امکان زدن تگ ضد سرقت با بند لنیارد به آن ها وجود ندارد، در صورتی که نمی خواهید کفش را با سوزن تگ سوراخ کرده و تگ را به آن متصل کنید می توانید از لیبل ضد سرقت استفاده کنید.

در این حالت پیشنهاد می شود لیبل را به قسمتی از کفش را بچسبانید که در نگاه اول قابل مشاهده نباشد مثل دستکش چرم ، دستبند چرم و یا ساعت های با بند چرم نیز می توان از تگ های ریز مثل x40 ،مثلثی ، عدسی و مدادی ۴/۵ سانتی متر در مدل RF استفاده کرد.

 

گیت فروشگاهی و دزدگیرفروشگاهی

شرکت گیت فروشگاهی BNB  وارد کننده و تولید کننده انواع گیت فروشگاهی و یا دزدگیر فروشگاهی می باشد.

با مشاورین با تجربه و با کادری مجرب در خدمت شما دوستان گرامی جهت مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست