نکاتی برای نصب گیت های فروشگاهی

بسیار مهم و ضروری است که قبل از نصب گیت دزدگیر نکاتی که گفته میشود را در نظر بگیرید تا عملکرد دستگاه دچار مشکل نشود.

مرحله اول بررسی امواج مغناطیسی اطراف مغازه

قبل از نصب گیت فروشگاهی ابتدا اطراف مغازه را بررسی کنید. بررسی کنید که آیا کلانتری، ایستگاه آتش نشانی، پایگاه های بسیج در اطراف مغازه و فروشگاه وجود دارد یا خیر. زیرا امواج مغناطیسی مراکز ذکر شده می تواند بر روی عملکرد و فرکانس دستگاه دزدگیر تاثیر بگذارد. اگر همچنین مراکز در اطراف مغازه و یا هایپر مارکت دارد باید چه کار کنیم؟ قبل از اینکه گیت دزدگیر را نصب کنید از آن تست اولیه بگیرید ببینید که عملکرد دستگاه چطور است. و ببینید خوب کار می‌کند یا نه. اگر عملکرد ضعیف است می‌توان از یک نوع دزدگیر دیگر استفاده نمایید مثلا به جای سیستم RF از سیستم ضد سرقت AM استفاده کنید. سیستم‌های اما هنوز معمولا حساسیت کمتری دارد و نسبت به سیستمهای ضد سرقت آر اف ال کرده بهتری دارد.

نکاتی برای نصب گیت های فروشگاهی

مرحله دوم بررسی مغازه‌های اطراف فروشگاه است

مغازه مجاور شما دارد و فاصله درب ورودی مغازه شما تا درب مغازه مجاور کمتر از ۱۰ متر است قطعاً نمی‌تواند دستگاه دزدگیر و هوا فرکانس کند و شما باید یک دستگاه توضیح با فرکانس دیگر نصب کنیم چطور فرکانس و نوع دزدگیر مغازه مجاور را متوجه بشویم اولین و ساده ترین راه این است که از مغازه مجاور تا نوع فرکانس دستگاه دستگاه دزدگیر فرکانس اندازه گیری و توزیع و بعد از مشخص شدن نوع دزدی اقدام به نصب گیت فروشگاهی کنید.

 

به این سایت سر بزنید :

  • شما در خوابگاه یار میتوانید بهترین خوابگاه ها رو در سراسر ایران با شرایط محیطی و شغلی مختلف مشاهده کنید و با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

مرحله سوم، بررسی داخل فروشگاه و مغازه است.

میخواهید یک دوستی را کنار درب برقی نصب کنید تا جایی که می خوای دزدگیر نصب کنتور برق وجود دارد آیا در ویترین مغازه از لامپ های هالوژن استفاده شده است پاسخ به این سوال که می تواند شما را در انتخاب نوع دزدگیر و نحوه نصب گیت فروشگاهی کمک کند و بتواند بهترین را انتخاب کنید اگر در بقیه وجود دارد هر بار که در باز و بسته می شود ممکن است بر روی عملکرد دستگاه تصویب طرح و دستگاه آدم های اشتباهی بدن بیشتر می‌کند قبل قبل از اینکه آنکه نصب را انجام دهید دزدگیر را بگیرید و بگذارید حدود ۳۰ دقیقه کار کند و بعد اقدام به نصب و راه اندازی کنید اگر لازم است دستگاه دزدگیر را حدود نیم متر از درب برقی فاصله دهید و ببینید که عملکرد آن چطور است.

مرحله به مرحله نصب گیت فروشگاهی

اگر دزدگیر کنار کنتور برق بود و در عملکرد آن مشکلی وجود دارد، پیشنهاد می کنیم جای آنتن گیرنده و فرستنده تقویت بعد از جابجایی آن را دوباره از یک دزدی تست‌گیری در عملکرد آن را بررسی کنید. معمولاً در این شرایط مشکل دزدگیر برطرف می‌شود.
در ویترین از لامپ هالوژن استفاده شده است می توان لامپ را خاموش کنید و یک بار هم لامپتو روشن کنم و دوباره چنانچه لامپ‌ها را بر روی عملکرد یک تاثیرگذار هستند و امکان حذف لامپ ها وجود دارد و یا جایگزین لامپ هالوژن این مسئله مهم را با استناد به مقاله در میان بگذارید.

جمع بندی

قبل از اینکه اقدام به نصب گیت فروشگاهی که چک لیست تهیه کنید تا نکاتی که گفته شده را رعایت کنید چنانچه سوالی در زمینه نصب و راه اندازی سیستم ضد سرقت فروشگاهی داشتید می توانید با شرکت و با کارشناسان BNB تماس حاصل نمایید

چک لیست نصب گیت فروشگاهی:

تست اولیه گیت دزدگیر با تگ یا سایر تجهیزات جانبی
چک کردن منبع تغذیه
چک کردن سیم کشی خارج دزدگیر تا منبع تغذیه و برق اصلی
وصل بودن دزدگیر به برق
سالم بودن برق ورودی منبع تغذیه
چک کردن باز شدن درب گیت توسط افراد متفرقه
چک کردن نصب بدنه گیت روی زمین
بررسی تنظیم بودن برد اصلی

رعایت کردن همه نکاتی که گفته شد باعث کارکردن گیت فروشگاهی میشود و دستگاه دچار تداخل نمیشود

 

گیت فروشگاهی و دزدگیرفروشگاهی

شرکت گیت فروشگاهی BNB  وارد کننده و تولید کننده انواع گیت فروشگاهی و یا دزدگیر فروشگاهی می باشد.

با مشاورین با تجربه و با کادری مجرب در خدمت شما دوستان گرامی جهت مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست