مرحله به مرحله نصب گیت فروشگاهی

نصب گیت فروشگاهی می تواند موجب امنیت خاطر مغازه داران و صاحبان فروشگاه های مختلف شود.

در واقع استفاده از تجهیزات و امکانات حفاظتی یکی از نخستین گزینه های پیشنهادی کارشناسان این حوزه است به نوعی که می تواند وظیفه نظارت و کنترل مشتریان توسط صندوقدار یا فروشندگان را در این شرایط تا حدود زیادی تسهیل سازد. از انواع گیت فروشگاهی در موارد متعددی استفاده می شود و کاربردهای آن صرفا محدود به فروشگاه های مختلف نمی باشد.

به عنوان مثال کاربردهای آن را می توان در ورود و خروج کارکنان اداری نیز ذکر کرد که می تواند در این زمینه نیز به یاری مسئولین اداری بیاید.

هر گیت ضد سرقت متشکل از قطعات موثر و دارای کاربردهای متفاوتی می باشد. در این مبحث تلاش کرده ایم تا ضمن آشنایی شما با آموزش نصب همچنین در خصوص کارکردهای انواع گیت و ضرورت استفاده از آن از یک سو و مزایای آن اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین اگر از زمره صاحبان فروشگاه های بزرگ هستید و هنوز برای انتخاب انواع گیت فروشگاهی اقدامی نکرده اید یا در این زمینه با تردید مواجه هستید به شما اطمینان می دهیم که پس از پایان یافتن این مطلب می توانید به راحتی دست به انتخاب بزنید و برای نصب گیت فروشگاهی مورد نظرتان اقدام کنید. از همین رو از شما می خواهیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مرحله به مرحله نصب گیت فروشگاهی

نصب گیت فروشگاهی و آشنایی با قطعات انواع گیت

نصب گیت فروشگاهی در گام نخست باید توسط متخصصین فنی این حوزه انجام گیرد.

بنابراین در صورتی که از نصابان حرفه ای و شیوه های غیر معمول بدین منظور استفاده می کنید به هر دلیلی نباید انتظار داشته باشید تا کارایی لازم را در خصوص این نوع تجهیزات حفاظتی کسب نمایید.

پیشنهاد ما استفاده از مشاوره تخصصی در زمینه نصب گیت فروشگاهی و انتخاب خدمات نصابان حرفه ای فروشگاه تخصصی BNB GATE ارائه کننده انواع تجهیزات حفاظتی و ایمنی می باشد. بدین منظور فقط کافی است تا ضمن مراجعه به وب سایت  BNB و خرید این محصول از خدمات معتبر پس از فروش و بهره گیری از توان تخصصی تیم های نصب انواع گیت فروشگاهی بهره بگیرید. فراموش نکنید شما می توانید هر زمان که تمایل داشته باشید از خدمات این تیم ها و مشاوره خرفه ای در این زمینه بهره مند شوید.

تیم های تخصصی نصب گیت فروشگاهی طی چند مرحله و بر اساس مدل های مختلف گیت های فروشگاهی نسبت به نصب آنها اقدام می کنند که مهمترین مراحل نصب این گیت ها عبارتند از:

نصب آنتن های فرستنده و گیرنده گیت فروشگاهی
تست و تنظیم برد دیجیتالی، برد پاور و برد خازن
نصب گیت فروشگاهی و پایه های آن
در ادامه هر یک از این موارد را بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

به این سایت سر بزنید :

  • شما در خوابگاه یار میتوانید بهترین خوابگاه ها رو در سراسر ایران با شرایط محیطی و شغلی مختلف مشاهده کنید و با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

نصب آنتن های فرستنده و گیرنده گیت فروشگاهی

انواع آنتن با توجه به مدل های مختلف گیت فروشگاهی می تواند متفاوت باشد و معمولا آنتن هایی که در گیت های تک پایه ای نصب می شوند قادر هستند تا شعاع ۱۲۰ متری را پوشش دهند. نصب با آنتن های گیرنده و فرستنده با توجه به مدل های مختلف آن متفاوت می باشد.

این نوع آنتن های در گیت های معروف به گیت دوپایه مورد استفاده قرار می گیرند. در این نوع گیت ها به عنوان مثال در مدل های اس دبلیو تی تا ۸/۱ متر را می تواند پوشش دهد ولی در مدل ای ام جی تا ۵/۱ متر را تحت پوشش قرار دهد.

در زمان نصب گیت فروشگاهی سه پایه که یکی از آنتن ها در قسمت وسط قرار می گیرد و دو آنتن مجزا در دو سوی گیت نصب می شوند محدوده پوششی به ۵/۲ متر افزایش پیدا می کند.

مرحله به مرحله نصب گیت فروشگاهی

تست و تنظیم برد دیجیتالی، برد پاور و برد خازن

وظیفه برد دیجیتالی در یک گیت فروشگاهی در واقع پردازش اطلاعات یا انواع سیگنال هایی است که توسط آنتن ها دریافت می شود. تقویت توان دریافتی اطلاعات توسط آنتن ها وظیفه برد پاور یا قردرتی انواع گیت می باشد.

همچنین حذف بار راکتیوی ایجاد شده توسط آنتن ها توسط انواع برد خازن انجام می گیرد. لازم به ذکر است که شاید پس از نصب گیت فروشگاهی این قطعه قابل مشاهده نباشد.

به عبارت دیگر ممکن است با توجه به مدل های مختلفی که یک گیت دارد درون باکس مربوطه یا در خارج و روی پایه ها نصب شود.

نصب گیت فروشگاهی و پایه های آن

اگر بخواهیم به طور واضح تعریفی از پایه های گیت فروشگاهی داشته باشیم در واقع منظور ما همان آنتن های مربوطه می باشد.

هدف گیت دریافت اطلاعات از لیبل یا تگ فروشگاهی در حین عبور از این دیواره نامرئی حفاظتی می باشد که در مدت زمان بسیار کمی اطلاعات را دریافت و به گیرنده مورد نظر جهت ایجاد آلارم هشدار دهنده ارسال می کند. بخش دیگری از قطعاتی که به طور معمول در زمان نصب با آن مواجه خواهید شد و تیم های تخصصی نصب این گیت ها آنها را مورد استفاده قرار خواهند داد عبارتند از انواع کابل های برقراری ارتباط از گیرنده به فرستنده، باکس مربوط به انواع گیت فروشگاهی و کابل پاور.

 

مرحله به مرحله نصب گیت فروشگاهی

برای نصب گیت فروشگاهی لازم است موارد زیر را به خاطر داشته باشید:
رله کردن و موازی سازی در حین نصب گیت فروشگاهی

برای نصب گیت فروشگاهی بهتر است از رله کردن به منظور ایجاد کنتاکتور قطع و وصل و موازی سازی در حین نصب استفاده کنید.

هر چند سری کردن گیرنده ها ممکن است به رغم حساسیت بیشتری که نسبت به موازی کردن گیرنده دارد با این وجود ممکن است با اختلالاتی در حین ارسال سیگنال مربوطه مواجه شود.

از سوی دیگر موازی سازی گیرنده موجب می شود تا میزان نویز و اختلالات گیرنده ها به حداقل برسد.

در نظر گرفتن اتصال آنتن های فرستنده و گیرنده در جریان نصب گیت فروشگاهی

مورد دیگری که در حین نصب گیت فروشگاهی لازم است به خاطر داشت هباشید روش اتصال انواع آنتن ها به باکس مربوطه الکترونیکی می باشد.

بدین معنی که در گیت های تک پایه و دو پایه این کار به شیوه های مشابهی انجام می شود بنابراین تفاوت هایی نه چندان کلی از این حیث با یکدیگر دارند.

در گیت تک پایه از کابل دو رشته معمولی برای جریان +DC و-DC استفاده می شود و از کابل سه رشته گیرنده برای اتصال به شیلد، سوکت +RX و -RX و همچنین از کابل دو رشته ای آنتن فرستنده یعنی +TX و –TX استفاده می شود.

محل قرارگیری باکس الکترونیکی در زمان نصب گیت فروشگاهی

در صورتی که باکس الکترونیکی در محل مشخصی عموما روی دیوارها نصب گردد می تواند از هر گونه آسیب های جانبی یا وجود رطوبت و نم گرفتگی مصون بماند.

همچنین قرارگیری آنتن های فرستنده در زمان نصب می تواند موجب عدم دریافت سیگنال گیری موفق بشود از همین رو انواع برد خازن در داخل جامپرهای مخصوصی قرار می گیرند تا قابلیت تطبیق پذیری با محیط را در صورت دریافت اطلاعات مشخصی از گیرنده داشته باشد.

مرحله به مرحله نصب گیت فروشگاهی

یک نکته در خصوص نصب گیت فروشگاهی

اتصال کابل ها در هر سه مدل اس دبلیو جی ، ای ام جی و ای ام ام شبیه به هم است و تنها تفاوت در این است که سوکت دو مدل اخیر به صورت سوکت سه پین می باشد.

بهتر است در حین نصب حداکثر فاصله ای را که برای نصب گیت ها لازم است رعایت نمایید که در مدل SWG این فاصله ۱۸۰ سانتی متر و در مدل IMG در حدود ۱۵۰ سانتی متر می باشد.

ایجاد آلارم هشدار و انتقال سریع اطلاعات از فرستنده به گیرنده های گیت

در صورت خروج فرد با لیبل یا تگ نصب شده بر روی کالا آلارم هشدار در کسری از ثانیه اعمال خواهد شد. بنابراین از این نظر می توان کارکرد آن را ساده، سریع و در نوع خود استثنایی نامید.

هر چند نصب انواع گیت روند چندان پیچیده ای ندارد ولی با این وجود توصیه می شود تا از تیم های فنی و نصابان حرفه ای که از نظر فروشگاه BNB GATE رسمیت دارند استفاده شود.

این کار موجب می شود تا نواقص موجود به سرعت رفع شده و نصب در مدت زمان کمتری انجام گیرد.

قیمت مناسب خرید و نصب گیت فروشگاهی

هزینه هایی که به منظور حفظ سرمایه و کالاهای موجود انجام می گیرد در مقایسه با کاربردهای انواع گیت ضدسرقت بسیار منصفانه و از هر نظر مقرون به صرفه می باشد.

از طرفی بهره مندی از سیستم های تجهیز شده و ارتقا یافته از یک سو و نصب گیت ضد سرقت با هزینه های بسیار مناسب زمینه را برای رونق گرفتن بازار تجهیزات ایمنی از این قبیل فراهم نموده است.

 

مرحله به مرحله نصب گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی و دزدگیرفروشگاهی

شرکت گیت فروشگاهی BNB  وارد کننده و تولید کننده انواع گیت فروشگاهی و یا دزدگیر فروشگاهی می باشد.

با مشاورین با تجربه و با کادری مجرب در خدمت شما دوستان گرامی جهت مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست