قفل های دیجیتال و جلوگیری از سرقت منازل

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی انتظار میرود که امنیت نیز بهبود یابد . یکی از مهمترین سرمایه های هر فرد محل سکونت ان میباشد . که هرکسی دوست دارد از ان به بهترین شکل ممکن حفاظت کند . ما نیز در این مقاله میخواهیم بهترین روش جلوگیری از سرقت منازل را به شما معرفی کنیم.

قفل های دیجیتال و جلوگیری از سرقت منازل

کاربرد وکارکرد قفل های دیجیتال

خیلی اوقات پیش امده است که بخواهیم به مسافرت یا مکانی برویم به مدت چند هفته یا چند ماه و امنیت خانه مارا به ترس بیاندازد و دچار تردید شویم. یکی از بهترین روشها برای ایجاد امنیت منازل استفاده از قفل های دیجیتالی میباشد که به بهترین نحو ممکن میتواند امنیت منازل شما را تامین کند . شاید انتظار داشته باشید که دوربین های امنیتی نیاز شما را برطرف کند اما اینطور نیست و اکثر دوربین های مداربسته فاقد علائم هشدار دهنده هستند و شما زمانی متوجه سرقت از منزلتون میشوید که دیگر کار از کار گذشته است.

اما در حال حاظر قفل های دیجیتال با قیمت مناسبتر و کاربرد بهتر در دسترس هستند که هر فردی میتواند خانه ی خود را به این سیستم امنیتی مجهز کند و امنیت کافی را برای خود به ارمغان بیاورد. این قفل ها به صورت دیجیتالی باز و بسته میشوند و حتما برای شما پیش امده است که با خارج شدن از منزل فراموش کرده باشید که درب را قفل کنید ، این قفل ها به شما این امکان را میدهد که با تنظیم انها ، درصورت بسته شدن درب با استفاده از سنسور های حساس ،درب به صورت دیجیتالی قفل میشود و دیگر نگران نیستید از قفل کردن درب منزل .

قابلیت دیگری که میتوان از ان نام برد حساسیت به دما در این قفل ها میباشد ، خیلی اوقات پیش امده است که با اتش گرفتن منزل ، افراد ان خانه مخصوصا فرزندان بدلیل قفل شدن درب خروجی گیر کنند و اتفاقات ناگواری را به همراه داشته باشد ، این قفل ها با توجه به حساسیتی که به دمای محیط دارند، در صورتی که دمای خانه بیش از اندازه بالا برود قفل ها به صورت هوشمند باز میشوند و به ساکنان ان منزل امکان خروج راحت را فراهم میسازد.

انواع قفل دیجیتال

این نوع قفل ها انواع مختلفی دارند که میشود به بازشدن بارمز ورود اشاره کرد ؛ که معمولا صفحه های کلید در این اینگونه قفل ها صورت پنهان میباشند. که در اکثر مدل ها به عنوان قفل جایگزین وجود دارد.

حسگر اثرانگشت

این مدل با تشخیص و اسکن اثر انگشت ویا قرنیه چشم باز میشود و باز کردن انها با روش های معمول غیر ممکن است و غیرقابل سرقت میباشند

قفل های کارتی

این مدل که بیشتر در اقامتگاه ها و هتل ها کاربرد دارد یکی از بهترین روش های باز و بسته کردن قفل میباشد .در این روش با استفاده از کارت های هوشمند قفل باز و بسته میشود و میتواند جایگزین خوبی برای کلیدهای فلزی باشد.

امروزه قفل های دیجیتال انواع مختلفی دارند که روز به روز در حال بروزرسانی هستند و کاربرد های بیشتری پیدا میکنند

BNBGATE

شما میتوانید در سایت BNBGATE انواع قفل های دیجیتالی را مشاهده کنید و برای خرید ، خدمات و مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست