همان طور که در مقاله های قبلی در مورد طریقه مصرف و نگهداری از ملزومات گیت  فروشگاهی به بخش های دیگری از ملزومات میرسیم که امیدواریم با مطالعه این مقاله ها بتوانید بهتر از گیت فروشگاهی استفاده کنید که باعث بیشتر شدن عمر مفید و بهبود کار کرد گیت فروشگاهی شود .

آداپتور

آدایتور یا منبع تغذیه گیت فروشگاهی بهتر است با چسب دو طرفه به دیواری نصب شود زیرا روی زمین بودن آن احتمال قطع شدن و خراب شدن آداپتور بالا می رود چون ممکن است در هنگام نظافت رطوبت یا اجسام مختلف به آداپتور برخورد کنند و امکان دارد باعث قطع سیم  خروجی یا ورودی آداپتور شود یا رطوبت و آب شاید باعث سوختن و اتصال در اداپتور شود آداپتور را هیچ وقت با چسب به خود گیت ضد سرقت نصب نکتید زیرا ولتاژ و انرژی درون آن باعث می شود کارکرد ضعیف تر شود.موضوع دیگر خروجی و ورودی آداپتور را کمی محفوظ کنید چون دیده شده است بعضی از سارقان برق آن را قطع می کنند و اجناس را خارج می کنند فروشندگان و مدیریت بعدا متوجه سرقت شده اند .

لنیارد

لنیارد سیمی است که یک طرف آن به صورت سوزن می باشد و طرف دیگر آن به صورت قلاب که به قسمت اصلی تگ فروشگاهی وصل می شود بعد از عبور از قلاب مانند  کیف  ، کفش ، ظروف کوچک منزل و … باید به بند یا قسمت اصلی جنس متصل شود اگر به قسمت دارای ضعیف و یا کاغذی متصل شود به راحتی جدا می شود معمولا چند دور بچرخانید که هم از استحکام بهتر باشد و هم از لحاظ زیبایی بهتر باشد . لنیاردها را در هنگام باز کردن در کیسه ای محکم انداخته زیرا در صورت پخش بودن هم باعث مفقود شدن آنها می شود و هم ممکن است باعث آسیب دیدگی شما شود .

خنثی کننده

خنثی کننده  وسیله ای می باشد که معمولا در کنار صندوق دار وصل می شود که در صورت فروش جنس و ثبت آن در فاکتور فروش فروشنده لیبل آن را خنثی می کند که معمولا رویه آن  شیشه ای یا پلاستیکی هست که خنثی کننده وسیله الکترونیکی بسیار حساسی می باشد نسبت به ضربه و فرکانس های برق بهتر است که بسیار دقت کنیم تا کارکرد طولانی و سالمی داشته باشد .

لیبل

لیبل برچسبی می باشد که به اجناسی وصل می شود که قابلیت نصب تگ و لنیارد را ندارد و شما مجبور هستید به آن لیبل وصل کنید مانند کتاب ، کفش و یا کیف های بدون بند، لوازم آرایش ، مواد خوراکی  و . . .  لیبل برچسبی است که عملکرد آن تقریبا مانند تگ می باشد ولی کمی ضعیف تر و قابلیت ختثی شدن هم دارد . لیبل باید صاف نصب شود در برخی مسطحی از جنس بعد چسباتده شدن محکم فشار داده شود که محکم به جنس مورد نظر متصل شود که سارقین نتوانند به راحتی آن را از جنس جدا کنند در صورتی که لیبل خم شود کارایی خود را کمی از دست می دهد و احتمال خطای آن بالاتر می شود . لیبل ها را از خنثی کننده دور کنید چون بسیار دیده شده که رول لیبل استفاده نشده در نزدیک خنثی کننده بوده و کلا خنثی شده و غیر قابل استفاده بوده است .
این هم یک مقاله از سلسله مقاله های طریقه نگهداری و استفاده بهیه از ملزومات گیت ضد سرقت امیدوارم با استفاده از مطالب بالا بهتر بتوانید از گیت فروشگاهی خود استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست