همان طور که در مقاله طریقه نگهداری و استفاده از گیت ضد سرقت فروشگاهی خدمت شما خوانندگان عزیز ذکر شد هر ابزار و وسیله ای روش ها نگهداری  و  استفاده خاص خود را دارد که باعث استفاده بهیه و عمر بیشتر دستگاه می شود در مقاله قبلی بیشتر در مورد روش های نگهداری و کار کرد خود گیت فروشگاهی صحبت کردیم در این مقاله بیشتر در مورد روش ها نگهداری و استفاده بهتر از متعلقات و ملزومات گیت ضد سرقت صحبت کنیم که شاید مورد استفاده دوستان عزیز قرار بگیرید و  باعث استفاده بهتر شود تا دوستان با خیال آسوده تری از گیت فروشگاهی  استفاده کنند .
جدا کننده تگ  یا تگ باز کن جدا کننده یا تگ باز کن که معمولا به چند صورت می باشد آلارم دار ، سوپر و سنسورماتیک و … که احتمال سرقت آنها نسبتا بالا می باشد(زیرا بعضی از سرقین آن را سرقت می کنند برای استفاده از آن و جدا کردن تگ از لباس در دیگر فروشگاه ها ) پس بهتر است آنها را ثابت کنیم در میز یا نزدیک صندوق تا  احتمال سرقت آن را کمتر کنیم یا از جدا کننده های آلارم دار استفاده کنیم که در صورت خروج از فروشگاه با آلارم خود باعث متوجه شدن فروشندگان و مدیریت فروشگاه شود . یک مورد دیگری و مهم که برای نگهداری بهینه از جدا کننده یا جدا کننده مهم است جلو گیری از ضربه خوردن و افتادن جدا کننده به زمین است که بارها دیده شده که جدا کننده مگنت داخلش با افتادن به زمین شکسته یا خرد شده است که دیگر قابل استفاده نیستش و شما مجبور هستید یکی دیگر تهیه کنید و هزینه دیگر برای آن انجام دهد . پس به این دو دلیل ذکر شده  بهتر است جدا کننده خود را ثابت کنید .
تگ دزد گیر یا تگ ضد سرقت تگ دزدگیر یا تگ ضدسرقت یکی از مهمترین ملزومات و متعلقات دزد گیر می باشد که معمولا بر روی  پوشاک نصب می شود یا اقلام پارچه ای که معمولا دارای دو بخش می باشد که یک بخش اصلیت تگ دزدگیر لباس ( که شامل  قفل ، مدار الکترونیکی و ….. می باشد) و بخش بعدی که دارای سوزن  می باشد که در بعضی تگ ها فقط سوزن است در بعضی دیگر سوزن همراه به تیکه ای پلاستیکی می باشد که گیت قسمت اصلیتگ لباس را می شناست و در صورت خروج برای آن آلارم می زند . همیشه یک سبد یا ظرفی مخصوص تهیه کنید برای  تگهای که از روی لباسها باز می کنید تهیه کنید و تگ های باز شده را درون سبد یا ظرف مخصوص خود بریزید که این کار مانع مفقود شدن تگها می شود و هم باعث نظم بیشتر فروشگاه می شود بخش سوزنی یا سوزن تگ را روی زمین بدون محافظ رها نکنید زیرا در صورت فرو رفتن به اعضای بدن باعث  آسیب می شود .
نکته بعدی نصب صحیح تگ  دزد گیر فروشگاهی می باشد تگ لباس را همیشه باید در جای مناسبی از پوشاک نصب کنید که راحت از پوشاک جدا نشود مثلا در پایین لباس ، در آستین لباس و در بخشهای که قسمت اصلی لباس نیست نصب نشود چون بارها دیده شده که آن قسمت لباس با قیچی بریده شده و در اتاق پرو انداخته شده است و لباس به سرقت رفته همیشه در جایی از لباس باید نصب شود که با بریدن و یا جدا کردن تگ دزدگیر لباس تقریبا از بین برود یا کامل از بین برود که سارق همچین کاری را انجام ندهد .
امیدواریم در آینده مقاله ای در مورد بقیه ملزومات هم نوشته شود .
باتشکر از وقتی که برای مطالعه این مقاله گذاشتید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست