شرکت بی ان بی که حدود 10 سال است که در  زمینه گیت های فروشگاهی و قفل های دیجیتال مشغول به کار می باشد بعد از نوسانات شدید قیمت ارز در سال 1391 بعد از آن همیشه سعی کرده که قیمت محصولات خود را ثابت نگه داشته حتی با بالا رفتن اندک قیمت ارز ، افزایش قیمت گمرکات و بالا رفتن حقوق پرسنل و مالیات و . . . .

یکی از اهداف شرکت بی ان بی رضایت مشتری می باشد که همین رضایت باعث شود که مشتریان سابق با خیال اسوده مشتریان دیگر را به شرکت معرفی کنند که همین استراتژی باعث شده که قیمت محصولات شرکت بی ان بی نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب باشد و شرکت خدمات بعد از فروش بسیار قویی وگسترده و بسیار پاسخگو  داشته باشد که باعث شده که مشتریان رضایت نسبی بالایی از شرکت داشته باشند که باعث افتخار شرکت شده است واینکه تلاش شرکت بی ان بی این بوده محصولات بی ان بی نسبت به کیفیت آنها دارای قیمت مناسب داشته باشد مخصوصا قیمت گیت فروشگاهی بی ان بی یا قیمت دزدگیر پوشاک بی ان بی  .

ثابت نگه داشتن قیمت و احترام به مشتری و سود کمتر برای شرکت ارزش ، اعتبار و هدفی بود که نسبتا در آن موفق بودیم و به خود می بالیدیم ولی اتفاقات اخیر در کشور که باعث افرایش ناگهانی وغیر قابل پیش بینی قیمت ارز شد که بیش از 240 درصد بود باعث آشفتگی و آشوب شدید در قیمت های همه اقلام شد مخصوصا محصولات و اقلام خارجی که بعضی از اقلام وارداتی تا 300درصد هم رشد قیمت داشنه است مانند لوازم خودرو و . . . .

قیمت محصولات شرکت بی ان بی حتی در روزهای اول شوک قیمت ارز هیچ گونه تغییر قیمتی نداشت و برعکس خیلی از شرکتهای رقیب که فروش خود را  قطع کردن به  بهانه  های مختلف شرکت بی ان بی به همان قیمت های قبلی اصرار داشته و گیت های خود را نصب می کرد و بعد از مدتی و ثابت شدن قیمت ارز روی قیمتی تقریبا 240 در صدی قیمت قبلی خود شرکت بی ان بی با محاسبه  تقریبا متوجه شد که با ضرر در حال فروش محصولات خود با این قیمت می باشد در همین بر خلاف میل باطنی شرکت مجبور به افزایش 30 الی 40 درصدی قیمتی اقلام خود شد. که شرکت حاشیه سود خود را کاهش داد که مجبور به افزایش بیشتر قیمت ها نشود زیرا احترام به مصرف کننده و مشتریان همیشه جز از اولویت های و اهداف این شرکت بوده است . برای همین این متن حاضر و تنظیم شد که توضیحاتی داده شود برای مشتریان عزیز با اتفاقات اخیری که در کشور از لحاظ اقتصادی روی داده است برحسب وظیفه پاسخ گویی شرکت به مشتریان قدیم و جدید خود و خوانندگان عزیز این مطلب مواردی و مشکلاتی را در میان بگذاریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست