در ادامه سلسله مقاله های سابقه همکاری شرکت بی ان بی و بعضی از شعب آدیداس می پردازیم شرکت بی ان بی افتخار داشته تقریبا با همه برندههای معتبر افتخار همکاری موثر و موفق داشته است و این همکاری ها باعث پربار شدن تجربیات شرکت بی ان بی شده است . و باعث مصمم شدن در راه پیشرفت شرکت شده است . حال کمی به معرفی آیداس می پردازیم البته احتمالا همه دوستان با آدیداس آشنایی کامل دارند .
شاید امروزه نام و علامت آدیداس برای کسی تا آشنا نباشد . نام و علامتی که شما را به یاد ورزش و تحرک می اندازد .اما اینکه این علامت و نام چه مفهمومی دارد و از کجت آمده است برای اکثرما سوال است . نام آدیداس امروزه نه فقط برای ورزشکاران و علاقمندان به ورزش ، بلکه برای اشخاص دیگر به عنوان استاندارد کیفیت لباس و تجهیزات ورزشی شناخته می شود .
آدیداس چیست ؟
در سال 1920 آدولف داسلر جوان بیست ساله آلمانی شروع به ساخت کفش های ورزشی کرد و سعی کرد  که کفشهای زیبا و با کیفیتی را تولید کند .پس از استقبال خوب و شناخته شدن محصولات او ، آدولف به فکر ثبت شرکت و پیدا کردن نامی برای محصولات خود افتاد . چون خانواده و دوستان او را آدی صدا می کردند او از سه کلمه از نام خواندگی خود استفاده کرد و نام آدیداس را برای شرکت و محصولات خود برگزید . او همچنین برای محصولات خود که در آن زمان فقط کفش ورزشی بود لوگویی طراحی کرد .شرکت آدیداس و لوگویی خود را در سال 1948 به ثبت رسیدید چندی بعد به فکر گسترش شرکت خود افتاد و همچنین محصولان خود را فقط به ارائه کفش ورزش احاطه نکرد . لباس ها و گرمکن های ورزشی نیز به محصولات آدیداس اضافه شدند . سپس آدیداس تجهیزات ورزش مانند توپ و راکت  نیز تولید کرد با گسترش محصولات آدیداس ، ادولف داسلر علامت جدیدی برای شرکت و محصولات خود انتخاب کرد این علامت از شکل کلی کفش گرفته شده بود علامت جدید دارای سه خط از کوتاه به بلند بودش چون آدلف داسلر نام آدیداس را از کلمه اول نام کوچک و سه کلمه نام بزرگ خود برگزیده بود پس انتخاب تعداد سه نوار نیز همین ایده را برای او به همراه داشت آدی داسلر سعی می کرد از طراحان با سلیقه و حرفه ای لباس استفاده کند .کیفیت و زیبایی همیشه شعار او و همکارانش بود در سال 1972 آدی و همکارانش به این نتیجه رسیدن که تغییری را در لوگوی آدیداس انجام دهند چون همان سال مسابقات المپیک در شهر مونیخ برگزار می شد آنها از المپیک ایده گرفتند و لوگوی جدید سه برگ که نشاندهنده سه قاره شرکت کننده در المپیک بود که کنار هم بود بعد از یک سال آرم سه نوار خود را ثبت بین المللی کرد و آدلف داسلر در سال 78 سالگی در سال 1978 در گذشت و خانواده آن هم از شرکت بیرون رفتند و آنجا را سهامی عام کردند. این بود گوشه از تاریخی پرافتخار آدیداس .
شرکت بی ان بی افتخار داشته برای شعب زیادی از از فروشگاه های آدیداس گیت فروشگاهی نصب کرده است که معمولا برای البسه خود از تگ دزدگیر لباس استفاده می کنند و برای کفش و کیف های خود از لنیارد تگ و یا لیبل استفاده می کنند و با استفاده از گیت های ضد سرقت بی ان بی از امار سرقت آنها بسیار کاسته شده است و با آسودگی خاطر بیشتری به فکر فروش باشند و باعث فروش بیشتر و رونق این شعبات شده است و شرکت بی ان بی در انجام ماموریت محول شده موفق شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست