حتما به این نکات قبل نصب دزدگیر توجه کنید!

امروزه با توجه به بالا رفتن آگاهی مردم و افزایش استفاده از دزدگیر های فروشگاهی ، بیشترین نگرانی کسانی که گیت دارند یا میخواهند نصب کنند این است که ، برد های دستگاه ممکنه خراب بشه و چه کارهایی میشه کرد برای بالا بردن کارایی دستگاه یا در جهت افزایش کارکرد دستگاه چه کارهایی کنند بهتر است؟

سیستم گیت های فروشگاهی سیستم خیلی پیچیده ای نیست و اطلاع از عملکرد و کارکرد آن ساده است ، تنها مشکلی که ممکنه برای دستگاه بوجود بیاد از طریق برد های آن است که عملکرد یکسانی دارند اما فرکانس های مختلفی دارند.

هرگونه مشکل محیطی و … میتواند ممکن شود که دستگاه دچار تداخل فرکانسی شود و عملکرد و کارایی خود را از دست بدهد ، کارشناسان مجرب شرکت ما با کارشناسی محلی که از هر فروشگاه انجام میدهند راجب شرایطی که ممکن است خطرساز باشد برای دستگاه با صاحب فروشگاه صحبت میکنند.

اما ما در این مقاله به چند نکته اشاره میکنیم که قبل از خرید حتما باید بررسی کنید تا در صورت خرید دزدگیرهای مغازه با مشکل مواجه نشوید.

حتما به این نکات قبل نصب دزدگیر توجه کنید!نکات مهم
فروشگاه های اطراف

یکی از مهمترین نکاتی که حتما باید به آن توجه کنید محیط اطراف و فروشگاه های کناری شما هستند؛ شما باید تا هشت متر از سمت راست و همینطور هشت متر از سمت چپ فروشگاه خود را در نظر بگیرید که اگر کسی از گیت های فروشگاهی استفاده میکرد ، نباید فرکانس دستگاهشون با فرکانس دستگاه شما یکسان باشد ، چونکه بعد از مدتی تداخل فرکانسی ایجاد میشود و دستگاه به مشکل میخورد.

کابل های برق

نکته ی دیگری که باید به آن توجه کنید برق های فشار قوی است ، کابل های برق دچار فرکانس هایی هستند که اگر از نزدیک دستگاه شما رد شده باشد ، دستگاه شما دچار مشکل در عملکرد میشود.

مایعات

یکی دیگر از عامل های خراب شدن دستگاه ، مایعات و رطوبت است ، برد ها با هرگنه برخورد با مایعات دچار مشکل میشوند و تا جایی که امکان دارد باید آنهارا از رطوبت دور نگه داشت.

دزدگیر های فروشگاهی لازم به مراقبت و حساسیت خاصی نیستند اما قبل از نصب باید به نکات توجه کنید تا بعد از نصب با مشکا مواجه نشوید.

شرکت BNBGATE

شما میتوانید برای خرید، خدمات و مشاوره رایگان انواع گیت های فروشگاهی و لوازم جانبی (لیبل،تگ،…) به سایت BNBGATE مراجعه کنید و با کارشناسان مجرب ما درتماس باشید.

www.bnbgate.com

مطالب مرتبط:

مشکلات گیت های فروشگاهی ! نکاتی که قبل از خرید حتما باید بدانید.

جلوگیری از سرقت فروشگاه در روزهای شلوغ تهران

ترفندهای مهم ترغیب مشتریان به خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست