تگ باز کن فروشگاهی

این نوع تگ باز کن فروشگاهی دارای مگنت های با قدرت 8000 گاوس ،9000 گاوس،11000 گاوس می باشد که در مرحله اول به سرعت تگ های ضد سرقت فروشگاهی را جذب کرده ضامن یا قفل آنها را باز می کند و با سرعت بالا به فروشنده این امکان را می دهد که به راحتی و به آسانی تگ های ضد سرقت فروشگاهی را باز کرده و از لباس جدا کنند در ضمن بایستی توجه داشته باشیم که تگ فروشگاهی را در محل مناسب نصب کرده تا از ضربه های احتمالی به آن جلوگیری کنیم . تگ های ضد سرقت باید در محل مناسبی نصب شود اگر در حاشیه لباس یا آستین می توان با برش وجدا کردن آن لباس را به راحتی به بیرون انتقال داد . نصب تگ قواعد خاص خود را دارد که شرکت نصب گیت فروشگاهی ضد سرقت باید اموزش لازم  بدهد .

تگ انواع مختلفی دارد که به شرح زیر است . که معمولا به صورت RF,AMمی باشد.

1-تگ گلفی :تگ گلفی یکی از قدیمی ترین انواع تگ می باشد که معمولا فروشگاهی های که دستگاه خود از مدتهای قبل دارد تگ گلفی دارند که به علت بزرگی سطح مقطع گیرایی خوبی دارد و استحکام خوبی هم دارد و هنوز هم محبوب می باشد و بیشتر در مانتو فروشی ها استفاده می شود روی تگ مثل توپ گلف است . معمولا در دو سایز بزرگ و متوسط در بازار موجود می باشد .

2- تگ صدفی :  تگ شل یا صدفی یکی از معمول ترین تگ ها در زمان حال می باشد به علت جدیدتر بود ن از لحاظ طراحی سبکتر از تگ گلفی می باشد به همین دلیل در لباس فروشی ها بیشتر استفاده می شود قطر آن 4 الی 5 سانت است سطح صافی دارد .

3-تگ چهار گوش : به صورت مربع یا مستطیل است که به صورت یه سطح مربعی ویا مستطیلی می باشد و یک سوزن جدا گانه که به قفل آن وصل می شود معمولا ارزنتر از تگ گلفی و صدفی یا شل می باشد  .

4-تگ خرگوشی : شبیه عروسک و ویژه لباس نوزاد است که مانند تگ مربعی سوزن خاص خود را دارد و به تگ وصل می شود  .

5- تگ پاندا : شبیه صورت پاندا است برای لباس کودک و نوزاد استفاده می شود که مانند تگ مربعی سوزن خاص خود را دارد و به تگ وصل می شود  .

6- تگ سه گوش : معمولا  استفاده آن در آنتن های  AMمی باشد. که مانند تگ مربعی سوزن خاص خود را دارد و به تگ وصل می شود  .

7-تگ عینک : رو ی دسته عینک نصب میشود و تگ باز کن مخصوص خود را دارد . که اخیرا از آن بسیار استقبال شده .

8 – تگ X40: 4سانت و براق می باشد . ودارای زایده می باشد و معمولا گیرایی بالایی دارد.

9- تگ X50: 5 سانت و براق می باشد . ودارای زایده می باشد و معمولا گیرایی بالایی دارد.

10- تگ یوفو : شبیه بشقاب پرنده می باشد . جز تگ های خوش ساخت وگیرایی بالایی دارد ولی نسبتا داری قیمت بالایی می باشد.

11- لیبل : لیبل در RF به صورت رول های 1000تایی می باشد که معمولا در سایزهای 3*3یا4*4ویا 5*5 می باشد که نسبت که نوع جنس انتخاب می شود که معمولا هر چقدر بزرگتر باشد گیرایی بالاتری دارد. که در AMمعمولا لیبل های بصورت مستطیل شکل در سایز1*5می باشند

تگ های موجود از نظر شکل وکیفیت هرکدام در موارد خاص خود نسبت به نوع کار مشتری انتخاب می شود تگ های ضد سرقت فروشگاهی تک قفل و دو قفل می باشد که در حالت دو قفل امنیت تگ ها بیشتر است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست