قیمت (آنتن) گیت فروشگاهی  ای ام

هنوز می توان گفت که قیمت گیت فروشگاهی ای ام از همه گیت های فروشگاهی بالاتر می باشد که به صورت تک گیت و یا جفت گیت (آنتن) نصب می شود نسبت به انتظارات مشتری که قیمت گیت فروشگاهی  ای ام افزایش حدود  35 الی 40 درصدی داشته است  .

قیمت ( آنتن) گیت شیشه ای آر اف (بی ان بی)

می توان گفت بعد از آنتن ای ام آنتن شیشه ای که مربوط به گیت فروشگاهی آر اف مقام دوم قیمت را از لحاظ قیمت  دارد

با اتفاقات اخیر و کاهش مواد اولیه مرغوب در بازار و افزایش بیش از اندازه قیمت مواد اولیه فقط به صورت سفارشی و دریافت بیعانه تولید می شود که به سفارش مشتری چاپ لیزری (بصورت حک شده ) نام فروشگاه بر روی آن نقش می بندد و انتخاب رنگ ال ای دی آن نیز می تواند با سفارش مشتر ی باشد که دارای تنوع بالای هم از نوع پهن یا باریک و هم دارای تنوع از لحاظ برش بالا و شکل آن می باشد (که می تواند به صورت سر مستطیلی یا سر خمیده باشدکه هر کدام از این دو مدل زیبایی های خاص خود را دارند) .که این آنتن ها به علت نشکن بودو مقاومت بالا نسبت به خش  و استفاده از مواد اولیه مرغوب جز مرغوب ترین و شکیل ترین آنتن های موجود در ایران می باشد که شیشه ای بودن آن باعث نمی شود که مانع دید مغازه شود و در صورت چاپ اسم و برند فروشگاه مانند یک بنر تبلیغاتی بسیار شکیل عمل می کند و باعث زیبایی خاص مغازه و دکور فروشگاه می شود با قیمتی مناسب نسبت به کیفیت و زیبایی کار دارد قیمت گیت فروشگاهی یا دزدگیر پوشاک و دزدگیر فروشگاهی افزایش حدود 40 درصد داشته است .

قیمت سری آنتن های (گیت)  ناو

بی شک می توان گفت محبوب ترین و پر فروش ترین و مناسب ترین از لحاظ و کم عرض ترین گیت های موجود در شرکت بی ان بی می باشد . که قیمت آنها باتوجه به مواد  اولیه و کیفیت بالای آن می توان گفت کم نظیر  می باشد که تنوع بالایی هم دارد که قیمت گیت فروشگاهی پهن آن حدود  3.000.000الی 4.000.000هزار ریال گران تر از نوع باریک آن می باشد که مدل باریک آن معمولا در ورودی های پایین 120 سانت استفاده می شود و در بین 120 الی180 سانت پهن استفاده می شود .

که سری ناو از لحاظ رنگ تنوع بالایی دارد که بصورت سفید و مشکی همیشه موجود است  و به صورت نقره ای و رنگهای دیگر طبق در خواست مشتری قابل سفارش می باشد و قابلیت سفارش با چراغ مخصوص آلارم و قابلیت نصب بنرهای پلاستیکی  تبلیغاتی روی آن می باشد برای همین جز محبوب ترین های و پرفروش ترین می باشد و قیمت این گیت فروشگاهی جز  ارزان ترین گیت های شرکت بی ان بی می باشد که قیمت دزد گیر پوشاک بی ان بی  حدود 20 الی 30 درصد رشد داشته است .

قیمت جدا کننده  آلارم دار بی ان بی

جدا کننده آلارم دار شرکت بی ان بی با توجه به جنس و مواد مصرفی آن یکی از نو آوری های این شرکت می باشد که بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است زیرا دارای مواد اولیه بسیار مستحکمی می باشد که در برابر افتادن به زمین مقاوم می باشد و بسیار محفوظ و بعد امکان سرقت آن تقریبا به صفر رسیده است چون این جدا کننده خود همانند تگ با دو فرکانس مختلف  عمل می کنند در صورت خروج باعث آلارم گیت فروشگاهی می شود و باعث متوجه شدن فروشنده یا صاحب فروشگاه می شود که قیمت این جدا کننده با وجود آلارم دار بودن آن باز هم از نوع معمولی شرکتهای رقیب ارزان تر می باشد . و بسبار مقرون به صرفه می باشد . قیمت جدا کننده آلارم دار بی ان بی حدود 30 درصد افزایش داشته است.

قیمت تگ شل یا صدفی بی ان بی

یکی از مرغوب ترین و اصل ترین تگ های شل یا صدفی موجود در بازار می باشد که یکی از نشانه های مرغوبیت آن حک شد لوگو بی ان بی بر روی کارتن آن می باشد و ضمانت نامه تعویض تگ ها تا 5 سال می باشد به علت استفاده از مواد اولیه نو این تگ ها دارای استحکام بالایی می باشد که با افتادن معمولی بر روی زمین هیچ گونه اتفاقی برای انها نمی افتد ، سوزن ها و قفل های ان ها کلا مقاوم به زنگ زدگی می باشد که زنگ  قفل ها باعث به مرور سفت شدن قفل می شود و قفل های داخل تگ ها به صورت مناسب کار نمی کنند وباعث می شود که شما مجبور به تعویض تگها شوید و موضوع دیگر سوزن های ضد زنگ زدگی آن می باشد که باعث کثیف شدن لباس نمی شود .

 تگ های شل یا صدفی شرکت بی ان بی دارای تنوع می باشند هم از لحاظ قفل که هم دارای قفل معمولی و هم دارای قفل های سوپر می باشد که قفل های سوپر با جدا کننده های معمولی باز نمی شوند و ضریب امنیتی آن بسیار بالاتر می باشد(چون امکان دارد بعضی از مشتریان دارای تگ باز کن های باشند که در اتاق پرو سعی در باز کردن تگ داشته باشندولی در صورت استفاده از تگ های سوپر قفل آنها موفق به این کار نخواهند شد) که هردو آنها یک قیمت دارند و تگ شل در بعضی از فرکانس های دارای تنوع رنگ نیز می باشند. که قیمت تگ شل یا صدفی بی ان بی بین 35 الی 40 درصد رشد داشته است.

قیمت تگ چهار گوش بی ان بی

همان طور که قبلا اشاره شد تگ های شرکت بی ان بی انحصارا برای بی ان بی می باشد و کارتن ها بصورت چاپ شده وارد می شود تگ های چهار گوش که در چند سال اخیر از آنها بسیار استقبال شده است به علت سبکی و کیفیت بالا  افزایش قیمت تگ چهار گوش بی ان بی حدود 30 الی 35 درصد مواجه شده اند .که مانند تگهای دیگر دارای کیفیت بسیار بالا می باشند و کاملا ضد زنگ و دارای ضمانت چند ساله می باشند.

قیمت تگ گلفی بی ان بی

یکی از منحصر به فرد ترین تگ های موجود در بازار ایران می باشد زیرا  لوگو بی ان بی هم در کارتن های آنها ثبت و هم در همه تگ های گلفی به صورت برجسته حک شده است کیفیتی بسیار بالا دارد به طوری که دارای ضمانت تعویض ده ساله می باشد دارای قفل سوپر می باشد یعنی با هر جدا کننده ای باز نمی شود قیمت آن نیز نسبت به کیفیت بسیار بالای آن بسیار نازل می باشد که افزایش قیمت تگ گلفی بی ان بی نیز حدودا 30 درصد بوده است .

قیمت لیبل ار اف

قیمت لیبل یکی از قیمت های است که در این مدت بسیار نوسان داشته وبیشترین رشد را داشته است   و بسیار کم یاب شده است لیبل به علت مصرفی بودن آن سرانه مصرف نسبتا بالایی دارد به همین خاطر قیمت آن متاسفانه رشد بیشتری داشته است قیمت لیبل بین 100الی 120 درصد رشد داشته و باعث فشار اقتصادی به مصرف کنندگان آن شده است.

قیمت خنثی کننده ار اف

خنثی کننده ار اف شرکت بی ان بی یکی با کیفیت ترین و زیباترین خنثی کننده های موجود در بازاره هم به علت استفاده از صفحه شیشه ای بر روی آن زیبایی خاصی دارد و به دلیل کیفیت بالای قطعات آن راحتی و سهولت کار برای مصرف کننده را به ارمغان می آورد که نسبت به آن قیمت مناسبی را دارد قیمت خنثی کننده ار اف در اتفاقات اخیر بین 30 الی 40 درصد افزایش قیمت داشته است .

قیمت لنیارد

لنیارد یکی از اقلام بسیار مناسب برای کیف فروشی ویا صندل فروشی و کسانی که قصد ندارد جنس خود را سوراخ کنند یا جنس انها قابل سوراخ شدن نیست که لنیارد به صورت یک بند دور دسته کیف یا قسمتی از آن بسته میشود و قسمت سوزنی شکل آن به بخش اصلی تگ وارد می شود و قفل می شود و فقط با جدا کننده باز می شود که قیمت لنیارد حدودا 40 درصد رشد داشته است .

قیمت تگ شل یا صدفی ای ام

  تگ شل یا صدفی ای ام که تگ مخصوص آنتن یا گیت ای ام می باشد  نیز پیرو دیگر اقلام وارداتی افزایش قیمت داشته است که قیمت تگ شل یا صدفی ای ام حدود ا 50 درصد افزایش داشته است .

قیمت تگ گلفی ای ام

تگ گلفی ای ام  که مخصوص گیت یا آنتن ای ام می باشدهم همسو با دیگر ملزومات دارای افزایش قیمت بوده است که این افزایش قیمت تگ گلفی ای ام  حدود 50 درصد بوده است .

قیمت خنثی کننده ای ام

ختثی کننده ای ام که مخصوص لیبل ای ام می باشد قیمت خنثی کننده ای ام50 در صد رشد داشته است .

قیمت لیبل ای ام

لیبل ام ای که مخصوص گیت یا دزدگیر پوشاک ای ام  با توجه به مصرفی بودن  آن و کمبود آن در بازار همانند قیمت لیبل ار اف افزایش زیادی داشته و در بازار بسیار کم یاب می باشد که قیمت لیبل ای ام حدود 120 الی 150 درصد رشد داشته است .

این افزایش قیمت های اعمال شده در مورد قیمت گیت های فروشگاهی یا قیمت دزد گیر های فروشگاهی حداقل قیمت  های اعمال شده  در بین شرکتهای همکار می باشد که این هم برخلاف میل باطنی شرکت

بی ان بی بوده چون شرکت بی ان بی تلاش در پایداری در قیمت ها داشت ولی متاسفانه شرایط ارز و اقتصادی جامعه اجازه ادامه پایداری قیمت ها را نداد امیدوار هستیم که شاید اقتصادی جامعه به سکون و پایداری برسد که دیگر افزایش قیمتی در امسال نداشته باشیم و آرزو کاهش قیمت همه محصولات هم داریم که باعث چرخش بیشتر چرخ های اقتصادی شود و باعث پیش ایران و ایرانی شود .

با نشکر از حوصله و وقتی که برای مطالعه این موضوع قرار دادید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست