شرکت بی ان بی طبق رسالت و ماموریتی دارد که  آن هم جلو گیری از سرقت و آرامش خاطر مشتریان خود می باشد و توانسته طبق رسالت خود در این سالها با شرکت ها و موسسات بسیار زیادی همکاری داشته باشد این همکاری از جهت اطمینان بالای شرکتها ، موسسات و هایپرمارکت ها به شرکت بی ان بی بوده نسبت به رضایت بالایی مشتریان از این شرکت و سابقه درخشان

گیت فروشگاهی

شرکت بی ان با ارج نهادن به این همکاری حداکثر سعی و تلاش خود را برطرف کردن مشکل سرقت این مجموعه ها انجام داده است که بتواند با حل مشکل سرقت باعث شود این مجموعه ها رشد کنند و باعث رشد بیشتر موسسات شود و به  مسئله اشتغال کمک هرچند کوچک انجام دهیم .

دزدگیر فروشگاهی
یکی از این موسسات که شرکت بی ان بی افتخار همکاری با آن را داشت در این مدت اخیر و برای آن مجموعه گیت فروشگاهی ضد سرقت نصب کرده است . موسسه فرهنگی انتشاراتی شهر کتاب شعبه ابن سینا می باشد در شهرک غرب تهران که این گیت برای کاهش سرقت این فروشگاه نصب شده است ( البته در گذشته با بعضی از شعب دیگر آن هم همکاری کرده بودیم و قرار به همکاری بیشتر در آینده بسیار نزدیک با دیگر شعب این موسسه گرانقدر می باشد )

دزدگیر کالا
موسسه شهر کتاب که بیش از 35 شعبه در تهران دارد و شعب بسیار زیادی در سراسر ایران دارد که شعبه اخیرا نصب شده یعنی شهر کتاب شعبه ابن سینا که دارای سه طبقه و بالای 300 متر زیربنا می باشد و جز شعب پر فروش می باشد . شعبه ابن سینا دارای تنوع بسیار بالای از مجموعه اجناس می باشد

دزدگیر لباس
از انواع کتاب ها مانند آشپزی ، آموزشی ، ادبیات ، اسطوره ها ، اقتصاد  و باستان شناسی و …….. ) تا کتابهای بسیار نفیس از لحاظ جلدی و چاپ آنها مانند شاهنامه های فاخر ویا کتاب حافظ و . . . می باشد
بعد به بخش نوشت افزار ها می رسیم که این بخش دارای مجموعه ای بسیار متنوع می باشد که از ساده ترین نوشت افزار تا نوشت افزار های خاص و نفیس  می باشد که معمولا دارای کیفیت بالای و از برد های معروف می باشند .

دزدگیر مانتو
بعد به وسایل کمک آموزشی می رسیم پازل های چند قطعه ای فیلم های آموزشی یا وسایل بازی و برای کودکان که باعث رشد ،یاد گیری و تعالی آنها می شود .
بخش دیگر بخش فروش کوله پشتی و کیف های اداری و مدرسه می باشد که معمولا یا به صورت مستقیم وارد می شود و یا بدون واسطه از تولید کننده خریداری می شود دارای کیفیت بالا و قیمت نسبتا مناسبی است .

قیمت گیت فروشگاهی
بخش هنری که معمولا شامل پوسترها و عکس های شخصیت های هنری و فرهنگی می باشد که طرفداران خاص خود را دارد. و بخش های دیگربرای این مجموعه گیت ضد سرقت ناو پهن سفید با پلکسی های مشکی نصب شده با آرم موسسه شهر کتاب که برد آن بی ان بی اصل می باشد که هر برد دارای سه سیم خروجی و ورودی که باعث بالا رفتن کار کرد این گیت فروشگاهیشده است که این مجموعه هم از تگ  و لنیارد و هم از لیبل استفاده می کنند که این مجموعه به علت فروش بالا دارای مصرف بالای لیبل می باشد که از لیبل برای کتاب ها و دفترها خود می کنند و دیگر وسایلی که نمی توان آنها سوراخ کرد یا بندی برای متصل کردن لنیارد و تگ ندارد از لیبل استفاده می کنند مانند وسایل بازی ، جعبه پازل ها و دیگر وسایل و . . .

گیت ضد سرقت
اجناس خریداری شده توسط مشتری به صندوق دار تحویل داده می شود و صندوق دار پس از ثبت در سیستم حسابداری لیبل آن را خنثی کرده و در صورت وجود تگ آن را جدا کرده می کنند تا مشتری به راحتی و بدون هیچ مشکلی بتواند از گیت فروشگاهی نصب شده در درب خروجی تردد کند .

گیت فروشگاهی
با استفاده از گیت فروشگاهی بی ان بی حال مدیریت مجموعه دارای آرامش خاطر بیشتر دارند برای به صفر رسیدن سرقت و پرسنل با آرامش بیشتری به مشتریان توضیح می دهند که باعث بالاتر رفتن امار فروش  آنها شده  تا اینکه به فکر کنترل مشتریان باشند  یعنی گیت فروشگاهی بی ان بی به زبان ساده باعث شده که سرقت فروشگاه پایین آمده و فروش فروشگاه بالا  برود  .

گیت لباس
این بود یکی دیگر از مقاله های از سلسله مقاله های تجربه همکاری شرکت  بی ان بی با فروشگاه ها و هایپرمارکت های بزرگ و معروف .

گیت مانتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست