از سلسله مجموعه مقالات که درباره سابقه همکاری شرکت بی ان بی و شرکتها معتبر ، شمال  ،جنوب ، غرب و شرق ایران بپردازم . سابقه همکاری شرکت بی ان بی و فروشگاه رفاه سابقه طولانی و  رابطه پویایی  می باشد و این همکاری همیشه بر پایه  توجه به خواسته ها فروشگاه رفاه از طرف شرکت بی ان بی بوده است و یکی از راز های ماندگاری این همکاری همین موضوع است . و شرکت بی ان بی نیز با توجه به تجربه خود و داشتن محصولات مرغوب همیشه سعی کرده انتظارات مشتری خود را بر طرف کنند تا باعث آسودگی خاطر و رضایت مشتریان  شود و همین توجه برای به دست آوردن رضایت مشتریان توسط  شرکت بی ان بی باعث شده است که شرکت  بی ان بی در زمینه گیت فروشگاهی بیش از ده سال موفق  باشد .

حال کمی به معرفی فروشگاه های رفاه می پردازیم برای آشنایی شما عزیزان فروشگاه رفاه  مجموعه ای از فروشگاه های زنجیره ای  می باشد که ارائه کننده کالای های مصرفی می باشد در سال 1374 (سهامی عام ) ثبت شده است و فعالیت خود را نیز از آن تاریخ شروع کرد که اساسا کالاهای مصرفی را تهیه می کند و به عموم مردم ارائه می کرد .سهام داران ترکیب سهام فروشگاه های که به عنوان یک شرکت خصوصی تلقی می شود و سهامی عام می باشد و سهام آن در گذشته بیشتر در اختیار بانکها بود و در زمان حال بشترین سهام در دست شرکت توس بلوک می باشد .

از لحاظ تعداد شعب دارای 214 فروشگاه قطعی می باشد و 3 فروشگاه مشارکتی  و744 عامل فروش سراسری می باشد فروشگاه های رفاه تقریبا دارای 3000 پرسنل می باشد و با بیش از 3200 شرکت تولیدی و تامین کننده در سراسر شرکت در حال همکاری می باشد .

در افق 1404 شرکت رفاه این است که انتخاب اول مشتری در بازار خرده فروشی کشور بشود با استفاده از مدل های کسب و کار در تراز های جهانی به اتکای سرمایه های انسانی و به کار گیر فن آوری روز و ایجاد خرید متمایز برای مشتریان و رابطه مستمر  بر پایه همکاری خود با شرکای تجاری خود را به ارمغان بیاورد .یکی از اهداف یا استراتژی فروشگاه رفاه که در بالای مطلب به آن اشاره شد استفاده از فن آوری روز بود که استفاده از سیستم های حفاظتی و امنیتی یکی از آنها هست هر چقدر فروشگاه بزرگتر می شود وشعب بیشتر می شود به همان درصد سرقت و میزان سرقت بالا می رود حتی کوچکترین درصد سرقت در این حجم فروشگاه، باعث می شود هزینه بالایی تحمیل شود به مجموعه ، برای همین  فروشگاه های از این نوع مجبور هستند از گیت های ضد سرقت استفاده کنند برای جلوگیری از حجم بالای سرقت و زیان ده نشدن مجموعه ، از همین رو  فروشگاه رفاه به نصب گیت ضد سرقت فروشگاهی و به روز کردن گیت های فروشگاهی اهمیت می دهد  و تاثیر و اثر همین رویکرد را مشاهده کرده اندکه در بعضی از فروشگاه ها ی خاص به علت مسایلی نام آن را نمی آوریم با نصب گیت ضد سرقتآنها تقریبا به صفر رسیده است در حالیکه همین فروشگاه در ماه ها قبل چندین میلیون سرقتی داشته است که این موضوع باعث مباهات شرکت بی ان بی شده است فروشگاه رفاه دربعضی شعب خود که بسیار وسیع است دارای 5 جفت آنتن نزدیک به هم می باشد که تمام آنها به صورت زیر زمینی و نهفته سیم کشی شده اند به هم که باعث هماهنگ شدن بهتر این گیت ها باهم شده است که خطایی آن ها به حداقل رسیده است و خوشبختانه کارکرد بسیار مناسبی هم دارد و باعث رضایت مدیریت آن مجموعه شده است  .

فروشگاه رفاه هم دارای لیبل و تگ و لنیارد می باشد که لیبل در بخش مواد غذایی و مصرفی آن استفاده می شود که میز صندوق داران دارای خنثی کننده می باشد در حین زدن فاکتور لیبل ها را خنثی می کنند و تگ و لنیارد هم بیشتر در غرفه ها پوشاک ، لباس و. . . استفاده می شوند که در هنگام فروش مسئول غرفه آن را از لباس جدا می کنند و آن را آماده خروج از فروشگاه می کند و مشتری جنس خرید داری شده خود را به راحتی از فروشگاه خارج می کنند .
این مقاله بازگو کننده یکی دیگر از پروژه های موفق شرکت بی ان بی بود امیدوارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست