شرکت بی ان بی طبق هدف و  ماموریتی که دارد و به آن پایبند است آن هم جلوگیری و به صفر رساندن سرقت با نصب گیت فروشگاهی یا دزدگیر پوشاک از مغازه ها ، فروشگاه ها و هایپر مارکت های بزرگ می باشد که باعث سهولت کار مدیریت و کارکنان این فروشگاه ها شود و این سابقه و هدف باعث شده است که شرکت بی ان بی افتخار داشته باشد و بتواند سابقه همکاری با شرکت ها ، سازمان ها و هایپر مارکت های و برند های بزرگی و معروفی داشته باشد که باعث افتخار شرکت و پرسنل آن می باشد .

تجربه همکاری شرکت بی ان بی و برخی از شعب نایکی

شرکت بی ان بی مفتخر می باشد که برای بسیاری از مغازه های صنف ورزشی گیت فروشگاهی یا تگ دزدگیر پوشاک  نصب کرده است مانند برخی شعب نایکی ، برخی شعب آدیداس و برخی شعب آل اسپرت و . . . و دیگر فروشگا ه های لوازم ورزشی در سراسر ایران یکی از این فروشگاه های ، فروشگاه نایکی شعبه شهرک غرب بلوار پاک نژاد قبل از چهار راه سرو پلا ک 40 می باشد که بیش از 300 متر زیر بنا در دو طبقه می باشد که دارای طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی می باشد که بسیاری از ورزش کاران سر شناس از مشتریان آن می باشند .

دزدگیر پوشاک
حال کمی به معرفی برند نایکی می پردازیم شاید بعضی از عزیزان با این برند معروف چند ملیتی زیاد آشنا نباشند .
نایکی یک شرکت ساکن در آمریکا می باشد ولی چند ملیتی می باشد که در زمینه طراحی ، تولید عرضه محصولاتی نظیر کفش و پوشاک لوازم و ابزار ورزشی در بازار جهانی فعالیت می کند که گردش مالی آن در سال 2012 ،24.1میلیارد دلار بوده که در حدود 44000 پرسنل در سراسر جهان برای آن کار می کنند .

تجربه همکاری شرکت بی ان بی و برخی از شعب نایکی

برند نایکی که در سال در سال 1964 تاسیس شده است که اسم آن در آن زمان محصولات ورزشی روبان آبی بود که توسط فیل نایت و بیل باور من تاسیس گردید بیل باور مربی دوومیدانی بود که همیشه دنبال راه کاری برای بهبود رکورد و کارایی شاگردانش بود که از سال 1965 کفشهای آنها به تولید رسمی رسید از سال 1969 دوران شکوفایی نایکی شروع شد و در سال 1979 تکنولوژی نایک ایر به وجود آمد ( در تکنولوژی نایک ایر کیسه های بالشتکی با هوای تحت فشار پر شده و در قسمت پایین زیره میانی و پنچه کفش تعبیه می شود )

گیت ضد سرقت

که باعث می شود که فشار و ضربه ها را از روی مفاصل ورزش کاران کم کند و این نو آوری باعث کاهش آسیب دیدگی ورزشکاران می شود از سال 1982 نایکی توانست به تولید کننده شماره یک کفش ورزشی در آمریکا مبدل شود و لگو معروف آن فقط آنجام بده .

دزدگیر فروشگاهی
JUST DO IT.
در سال 1985 به وجود آمد که باعث محبوبیت دو چندان نایکی شد .

گیت ضد سرقت بی ان بی ار اف که برای آن نمایندگی های برند نایکی نصب شده به صورت دو آنتن می باشد و پهن  فاصله دو گیت فروشگاهی  در آن حدود 150 سانت می باشد این فروشگاه به لحاظ معروفیتی که دارد دارای تردد بسیار بالایی می باشد که در حدود 5000 عدد تگ دزد گیر فروشگاهی دارا می باشد که معمولا برای پوشاک موجود در مجموعه استفاده می کنند و مقدار زیادی لیبل  دارد که برای محصولات ظریف فروشگاه یا کفشهای فروشگاه استفاده می کند که به گفته مدیریت فروشگاه و پرسنل آن از زمان نصب دزد گیر فروشگاهی بی ان بی سرقت از این فروشگاه تقریبا به صفر رسیده است و باعث آرامش خاطر مدیریت و پرسنل آن شده است و شرکت بی ان بی به خود می بالد که توانسته در ماموریت محول شده از طرف مدیریت این مجموعه موفق شود زیرا شرکت بی ان بی توانسته با استفاده از کارشناسان خبره خود نیاز واقعی فروشگاه را تشخیص دهد و گیت فروشگاهی یا دزدگیر پوشاک مناسب را به آن مجموعه معرفی کرده و مدیریت مجموعه با اعتماد کامل به شرکت بی ان بی پیشنهاد این مجموعه را قبول کرده  و با نصب  گیت ضد سرقت مورد نظر مشکل آنها به طور کامل مرتفع شود .

دزدگیر کالا

این بود یکی از مقاله های از سلسله مقاله های تجربه همکاری شرکت بی ان بی با فروشگاه های ، هایپرمارکت و برند های معروف که باعث مباهات شرکت بی ان بی شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست