اینها تعریف های جامعی از بازاریابی بود که در حال تکمیل کردن مفهوم بازاریابی در سالهای مختلف بود .

بازاریابی گیت فروشگاهی و یا دزدگیر فروشگاهی  بازاریابی خاصی می باشد اولا شرکتهای زیادی در چندسال اخیر در این صنف آمده اند دوما شما باید مشتری ایجاد کنید. یعنی خیلی از مشتریان و مغازه داران ارزش ها و قابلیت ها مفید  نصب گیت ضد سرقت یا دزدگیر فروشکاهی را نمیدانند پس باید سعی بسیاری بر معرفی و شناسایی ویژگی های گیت فروشگاهی ضد سرقت به مشتری داشته باشیم.

 و با اهتمام و توجه به مشتریان سابق باید سعی بر شناختن مشتریان جدید در کنار معرفی مشتریان سابق داشته باشیم .شما اولین مرحله بازاریابی برای گیت فروشگاهی این است که با مراجعه به محیط های که به نظر شما به دزدگیر لباس نیاز دارند بروید و دست بروی نطقه احساس نیاز انها گذاشته  یعنی سرقت از مغازه آنها و به آنها توضیح  بدیم که نصب گیت ضد سرقت فروشگاهی چند درصد باعث کم شدن از آمار سرقت از محل کسب و کار شما می شود که همین توضیحات باعث می شود صاحب فروشگاه برای خرید  آن بیشتر  احساس نیاز کند و برای خرید آن اقدام کند .ولی این را بدانید که 1 درصد ممکن است مشتری شما بشوند پس لطفا صبور باشید و البته مراجعه حضوری چند باره و پیگیری آن درصد مشتری شدن را افزایش می دهد وقتی سه مزیت از مزیت های گیت ضد سرقت را می گویم یه عیب هم، در صورت وجود بگوییم که باعث حس اعتماد چند برابری مشتری به شما  شود داشتن یک کارت  ویزیت و یا کاتالوگ که هردو آنها شکیل و  در خور شرکت شما باشد  با داشتن یک یا دو  شماره ثابت شرکت ، داشتن آدرس سایت که سایتی باشد به روز  که دارای مقالات و نمونه کارهای مناسب باشد که باعث اطمینان خاطر بیشتر مشتری به شرکت شود ، مشتری گدایی نکنید و اصرار بر نصب نکنید بلکه با گفتن محاسن مشتری را مجاب به نصب کنید هیچ وقت ، وقتی به مشتری توضیح میدهید وعده های واهی ندهید که مشتری بعداز نصب احساس شکست در خرید را نکند و تبلیغات منفی در ضد شرکت و شرکت شما نکند .

همیشه چند پکیچ از گیت های ضد سرقت یا دزدگیر لباس داشته باشیم چون مشتریان چندگانه هستن بعضی خدمات برایشان الویت دارد و برای بعضی مشتریان  قیمت اهمیت دارد  و همیشه پکیچ خاص و ویژه هم داشته باشیم با خدمات خاص و ویژه چون بعضی هم دنبال این مدل خریدهستند با این روش طیف بیشتری از مشتریان را راغب به خرید از شرکت  می کنیم .

همیشه سعی کنیم با بازار یاب ها و شرکت های که محصولات مکمل دارند همکاری کنیم مثلا دوربین مدار بسته یا کرکره برق و …. که در تهران و شهرستان که مشتریان که هر دو اینها را خواستند به همدیگر معرفی کنیم تا همکاری مناسبی باهم داشته باشیم .

به تبلیغات اهمیت دهیم مخصوصا در پاساژها و بازارهای تازه تاسیس چون نصب اولین گیت ضد سرقت سالم و مفید  در یک مجتمع تجاری بزرگ باعث می شود که بسیاری از افراد و فروشگاه های دیگر هم از او پیروی کنند و شما به بازار بزرگ وخوبی دست پیدا کنید .

همیشه به خدمات پس از فروش اهمیت بدید چون مشتری که از محصولات وخدمات شما راضی باشد و به کار و کیفیت شما اعتماد داشته باشد و از شما بین همکاران و هم صنفیان خود تعریف کند تاثیر آن چند برابر بیشتر است از تعریف  بازار یاب و پرسنل شرکت .

پرسنل فروش باید دارای اطلاعات فنی نسبی از دزدگیر لباس باشد که به هنگام توضیح بتواند توضیح قانع کننده ای بتواند مشتریان ارائه دهند . همچنین داشتن اطلاعات در مورد سیستم های حفاظتی دیگر هم باعث کمک به ایشان در بازاریابی می شود تجربه شرکت بی ان بی  نشان داده داشتن همکاران و بازاریان تهران و نمایندگی های شهرستانی که در بازارابی دوربین مدار بسته هم قبلا مشغول بودن یا همین حالا مشغول هستند باعث موفقیت آن فرد در بازاریابی گیت ضد سرقت فروشگاهی و یادزدگیر لباس می شود .

در ضمن باید خاطر نشان کنم بازار یابی سیستم حفاظتی ، دوربین مدار بسته و گیت فروشگاهی یا دزدگیر لباس کار می باشد دارای درآمد بالا ولی برای رسیدن به آن نقطه باید سعه صدر ،تلاش و پشتکار بالایی داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست