تلفن تماس : 09120756194
ایمیل :bnbgate@gmail.com

درباره ما

در باره ما بیشتر بدانید

باگسترش بازارهای جهانی ،سرقت از فروشگاها افزایش و راه وروش های آن گسترش یافته است .طبق گزارشات جهانی سنجش از فروشگاها GRTBمیزان خسارات ناشی از دزدی فروشگاها درسال گذشته 107.3میلیارد دلار اعلام شده است.

برطبق گزارش درسه سال اخیر سرقت از فروشگاهای رشد بی سابقه ای داشته است،که ضعف سیستم امنیتی فروشگاه ها اولین ومهمترین دلیل افزایش این نوع از سرقتها به شمار می رود.

امنیت در کسب و کار امری است بسیار مهم،ولی این جمله معروف را فراموش نکنید که امنیت هیچ گاه صد در صد نیست. این امر باعث نمی شود که در معقوله امنیت در کسب و کار کم کاری نمود.

در کسب و کارهایی که تردد مشتریان بسیار زیاد می باشد و اجناس و اقلام در دسترس همگان وجود دارد و قابل لمس است کنترل بسیارسخت می باشد.

گیت و دزدگیرفروشگاهی

در این خصوص شرکت گیت فروشگاهی BNB که وارد کننده و تولید کننده انواع گیت فروشگاهی و یا دزدگیر فروشگاهی می باشد با مشاورین با تجربه و با کادری مجرب در خدمت شما دوستان گرامی جهت مشاوره رایگان می باشد.

گیت فروشگاهی یا دزدگیر فروشگاهی انواع مختلف دارند که از آنها می توان به گیت RF ، گیت AM و گیت EM اشاره نمود که عملکرد تمامی این گیت ها یکی می باشد. در واقع در نوع کسب و کار و محل نصب گیت،طبق مشاورین و کارشناسان ما نوع آن برای شما انتخاب و معرفی می گردد.

شرکت گیت فروشگاهی BNB به دلیل واردکننده و تولیدکننده بودن انواع گیت فروشگاهی یا دزدگیر فروشگاهی و تمامی متعلقاتش مانند: انواع تگ، تگ گلفی،تگ گرد،تگ چهار گوش،تگ لباس،لیبل کالا،خنثی کننده و تگ باز کن به صورت فروش عمده و خرده با قیمت مناسب و کیفیت بالا در خدمت مشتریان و همکاران محترم می باشد.

شرکت گیت فروشگاهی یا دزدگیر فروشگاهی BNB با بیش از یک دهه تلاش در بازار و ارائه بیش از 3000 مجموعه در سراسر ایران و همچنین با رقبای مختلف همچنان یکی از بهترین ها در زمینه امنیت و سیستم حفاظتی یا همان گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی می باشد.

شرکت گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی BNB در سراسر ایران آماده ارائه خدمات و همچنین اعطای نمایندگی می باشد، پس:

 

جهت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت و خدمات و اعطای نمایندگی ما با ما تماس بگیرید.

تلگرام  /  اینستاگرام  /  تماس با ما